WIATY, ZADASZENIA, GARAŻE

Zadzwoń: (22) 628 97 72 lub 505 055 472
Twój koszyk jest pusty

Trwałość produktów Eco Carport

Jeszcze kilka lat temu, jeden z dystrybutorów samochodów wyprodukowanych na Dalekim Wschodzie reklamował swoje produkty podkreślając ich wyjątkowość m.in. faktem oferowania 7-letniej gwarancji.

Faktycznie, w tamtym okresie na tak długi czas ochrony fabrycznej mogli decydować się nieliczni producenci niezbicie przekonani o trwałości swoich wyrobów.

Jednak pomimo że przeciętnemu zjadaczowi chleba okres 7-letniej gwarancji może wydawać się wyjątkowo długi, w naszej firmie nie jest to żadna nowość. Od momentu gdy tylko produkty Eco Carport pojawiły się na polskim rynku, czyli na początku lat 90 ubiegłego stulecia, objęte były jeszcze dłuższą, bo aż 15-letnią gwarancją. W czym tkwi sekret?

 

1. Dobry materiał. Wszystkie elementy drewnianej architektury ogrodowej produkowane i sprzedawane przez firmę Eco Carport wykonane są z wysokiej klasy surowca. Drewno jakiego używamy pochodzi z certyfikowanych lokalizacji dzięki czemu mamy pewność, że jest najwyższej jakości.

2. Zespół najwyższej klasy specjalistów. Firma Eco Carport S.A od lat zatrudnia wysoko kwalifikowanych specjalistów w zakresie obróbki drewna. Ich wiedza poparta latami doświadczenia w branży pozwala na wykorzystanie możliwości drewna w taki sposób, że produkty nie będą tylko estetyczne, ale również wyjątkowo trwałe.

3. Zabezpieczenie drewna. Wytrzymałość drewna jest powszechnie znana i doceniana, jednak w wielu wypadkach surowiec ten wymaga odpowiedniego użytkowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, a także dążąc do uzyskania uniwersalności naszych produktów stosujemy tzw impregnację ciśnieniową. Dokładniejszy opis tego procesu przedstawimy w innym wpisie, a tym razem zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego impregnację: http://www.youtube.com/watch?v=ZaIXwyISQtw

4. Własna fabryka. Firma Eco Carport S.A. Od lat z powodzeniem zajmuje się nie tylko sprzedażą drewnianej architektury ogrodowej, ale również produkcją takich elementów. Posiadamy własny zakład produkcyjny w województwie warmińsko-mazurskim dzięki czemu mamy nieustanną kontrolę nad jakością naszych produktów od samego początku. Stale ulepszamy warunki i procesy produkcyjne, dzięki czemu wiemy, że nasze produkty ciągle zyskują na jakości.

5. Wymagający klienci. Produkty sygnowane znakiem Eco Carport są popularne również poza granicami naszego kraju. Nasze wyroby zyskały uznanie na tak wymagających rynkach jak Wielka Brytania czy Francja. Oprócz tego, doskonale sprawdzają się w zimnym klimacie Kanady czy na stepach Kazachstanu. Popularność naszych produktów w takich miejscach tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wyroby Eco Carport są naprawdę gotowe na wszystko!

EcoCarport


Informujemy, że strona wykorzystuje pliki "cookies". Jeśli chcesz wyłączyć obsługę tych plików, zapoznaj się z polityką plików "cookies".