WIATY, ZADASZENIA, GARAŻE

Zadzwoń: (22) 628 97 72 lub 505 055 472
Twój koszyk jest pusty

1 2 3 4 7 5 6

Carporty na 1 samochód

Carport to doskonały sposób na ochronę auta przed śniegiem i mrozem.

 

Carporty na 2 samochody

Konstrukcje drewniane do ochrony Twojego samochodu. Konstrukcje z drewna typu carport i wiaty samochodowe to najlepszy sposób na ochronę Twojego auta przed czynnikami atmosfery.

Carporty na 3 samochody

Nasze zadaszenia na auto to tani i ekologiczny sposób na ochronę Twojego samochodu. Carport na 3 auta chroni Twoją własność przed szkodliwym działaniem deszczu czy śniegu.

Zadaszenia

Zadaszenia tarasów - doskonała ochrona przed słońcem, a jednocześnie elegancki dodatek do ogrodu.

Wypełnienia ścianek

Elementy kontrukcyjne

Chcesz mieć garaż, ale brak Ci narzędzi? U nas wszystko kupisz! Carport zadaszenia są bardzo proste w budowie. Do wybudowania wiaty samochodowej, wystarczą tylko proste narzędzia.

Akcesoria

Akcesoria do budowy konstrukcji drewnianych Narzędzia oraz kantówki do carportu Łuki, które dodadzą uroku każdej budowli z drewna.

 

EcoCarport - produkcja i sprzedaż oryginalnych zadaszeń nad samochód lub taras do samodzielnego montażu. Tutaj dowiesz się jak samemu zbudować wiatę lub garaż przy Twoim domu według indywidualnego projektu, bez pozwolenia na budowę. Polski producent - drewniane konstrukcje z więźbą z drewna gięto-klejonego. Oprócz gotowego zadaszenia na auto, oferujemy m.in łuki, krężyny, krokwie, słupki, zastrzały, murłaty, panele, pergole z drewna impregnowanego ciśnieniowo, płyty z PCV i poliwęglanu. Akcesoria te z pewnością rozwiążą problem, jak szybko i tanio wykonać trwałe ściany i dachy altan, domków, drewutni i innych budowli ogrodowych.

 

Nasza oferta obejmuje:

EcoCarport


Informujemy, że strona wykorzystuje pliki "cookies". Jeśli chcesz wyłączyć obsługę tych plików, zapoznaj się z polityką plików "cookies".