WIATY, ZADASZENIA, GARAŻE

Zadzwoń: (22) 628 97 72 lub 505 055 472
Twój koszyk jest pusty

Wilgoć i deszcz szkodzą

Jak chronić samochód przed zgubnymi skutkami zimy? Czy narzędzia niszczeją pod wpływem wilgoci? Jeśli mieszkasz w domu z ogrodem lub niewielkim nawet podwórkiem, możesz łatwo zapomnieć o tych problemach, decydując się na zadaszenie typu carport.

Carport? A co to takiego?

Jak sama nazwa wskazuje, carporty pierwotnie przeznaczone są do ochrony samochodów.

W praktyce, tego typu zadaszenia okazują się być znakomitym rozwiązaniem dla osób, które chcą chronić swoją własność przed zgubnymi skutkami działania deszczu czy śniegu.

carport041840 

 

Dlaczego carport?

1. Cena

Zastanawialiście się kiedyś, ile kosztowałaby budowa tradycyjnego garażu? Cóż, postawienie tego typu konstrukcji na Waszej posesji jest nieporównywalnie droższe, niż zakup carportu. Do tego dochodzi jeszcze element prawny, co w codziennych realiach oznacza mnóstwo zachodu. Można jednak tego uniknąć, korzystając z naszej oferty. Pamiętajcie, że zakup carportu oznacza….

2. Zero papierkowej roboty

W świetle prawa budowlanego, nabycie produktów gotowych (nasze wiaty samochodowe zaliczają się do tej kategorii), zwalnia Cię z obowiązku zdobywania wszelkiego rodzaju pozwoleń. Zamiast tracić czas na przebywanie w urzędach i wypełnianie tysiąca aplikacji. Wystarcz, że po prostu dokonasz transakcji w naszym sklepie, a dzięki czemu otoczenie Twojego domu nabierze nowego wyrazu.

3. Wygoda użytkowania

Niezależnie, czy masz przed domem mały plac czy posiadasz spory ogród, carport idealnie pasował będzie do wymiarów Twojej posesji. W przeciwieństwie do murowanych garaży, wiaty samochodowe charakteryzują się wymiarami, które można idealnie dopasować do własnych potrzeb.

4. Trwałość

Lata doświadczeń na pozycji lidera rynku zadaszeń samochodowych pozwoliły nam opracować własne, unikalne metody produkcji. Nasze produkty przystosowane są do wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych i z powodzeniem można ich używać podczas srogich zim. Mamy zaufanie do trwałości naszych produktów, co pozwala nam na udzielenie gwarancji na okres 15 lat.

5. Mnogość zastosowań

Miejsce do parkowania auta? A może zadaszenie na narzędzia? Co powiecie na letni obiad na świeżym powietrzu? W każdym z tych zadań, nasze carporty sprawdzą się znakomicie!

6. Ekologia

Nieustannie rozwijamy naszą firmę, jednocześnie troszcząc się o środowisko. Nasze produkty tworzone są wyłącznie przy użyciu przyjaznych dla środowiska materiałów i metod.

EcoCarport


Informujemy, że strona wykorzystuje pliki "cookies". Jeśli chcesz wyłączyć obsługę tych plików, zapoznaj się z polityką plików "cookies".