WIATY, ZADASZENIA, GARAŻE

Zadzwoń: (22) 628 97 72 lub 505 055 472
Twój koszyk jest pusty

Nasze certyfikaty
Copy of FSC duzy 2certyfikat FSC duzy
certyfikat we duzycertyfikat tuv duzy

Garaż dościenny

Garaż dościenny

Zadaszenie nad auto, które idealnie pasuje do każdego ogrodu

Przedstawiona realizacja wykonana została w 2012 w okolicach Elbląga.

cantilever

Pamiętają Państwo ostatnią zimę? Któż z nas nie męczył się podczas porannego odgarniania śniegu z auta czy usuwania szronu z szyb? Jak się okazuje, możemy o tych problemach łatwo zapomnieć instalując proste zadaszenie na samochód, chroniące przed śniegiem. Jest to nie tylko bardzo czasochłonne, ale może również negatywnie wpływać na wygląd samochodu. Usuwając skrobaczką mróz z szyb ryzykujemy ich porysowanie. Ogromną zaletą przedstawionego zadaszenia na auto jest fakt, iż jego budowa nie wymaga stosowania dodatkowych podpór, co upraszcza i przyspiesza cały proces jego montażu.

Zadaszenie oparte jest wyłącznie na ścianie budynku, dzięki czemu znacznie oszczędzamy miejsce w ogrodzie, mogąc tym samym wykorzystać je do wielu innych celów. Co ważne w przypadku większych gabarytowo samochodów, niemal całkowicie eliminujemy problemy z obcierkami karoserii. Zderzaki zarysowane po kontakcie ze słupem lub obite przy wysiadaniu drzwi odejdą w niepamięć!

Brak słupów mocujących ma także wpływ na zwiększenie użyteczności konstrukcji w wielu sytuacjach. Innymi słowy, nie musimy wogóle przywiązywać się do lokalizacji zadaszenia w konkretnym miejscu. Jeśli będą mieli Państwo wizję przeniesienia garażu w inne miejsce lub po prostu jego demontażu, cała ta procedura jest banalnie prosta, niczym sam proces budowy zadaszenia. 

PC170473

Oparcie konstrukcji wyłącznie na przyjaznych środowisku częściach to także element proekologicznej polityki naszej firmy. W Eco Carport wyznajemy zasadę jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne. Nie zapominajmy również, iż takie zadaszenia, oprócz ochrony samochodu, mogą doskonale sprawdzić się w innych rolach. Poszukujecie Państwo sposobu na przechowanie motocykla zimą? Dzięki swoim wymiarom, garaż dościenny bezproblemowo pomieści nie tylko sporych wymiarów samochód, ale też rower, motocykl, czy nawet narzędzia ogrodowe, jak choćby kosiarkę. A gdy temperatura wzrośnie, zadaszenie może służyć jako miejsce na obiad.

Elementy użyte do budowy:

- 6 kotew

- 3 dźwigary

- płyta PCV

 

 

EcoCarport


Informujemy, że strona wykorzystuje pliki "cookies". Jeśli chcesz wyłączyć obsługę tych plików, zapoznaj się z polityką plików "cookies".