WIATY, ZADASZENIA, GARAŻE

Zadzwoń: (22) 628 97 72 lub 505 055 472
Twój koszyk jest pusty

Nasze certyfikaty
Copy of FSC duzy 2certyfikat FSC duzy
certyfikat we duzycertyfikat tuv duzy

Carporty na 2 samochody

 

Powoli odchodzą w zapomnienie czasy, gdy na większości przydomowych podwórek w Polsce stało tylko jedno auto. Coraz więcej rodzin decyduje się na posiadanie dwóch lub nawet trzech pojazdów. Jak się jednak często okazuje, budowa więcej niż jednego garażu na posesji wiąże się z ogromnym kompromisem oraz często jest po prostu zbyt kosztowna. Oprócz tego, tradycyjne garaże zajmują sporą ilość miejsca, znacznie zmniejszając funkcjonalność działki.

Na całe szczęście, dostępna jest alternatywa do parkowania pod tzw. chmurką. Przekonali się o tym nasi Klienci z podwarszawskiego Józefowa, którzy w 2012 poszukiwali alternatywnego sposobu ochrony dwóch dodatkowych aut. Rodzina użytkowała już jeden garaż, znajdujący się w bryle ich domu, ale pozostałe dwa auta wciąż nie były niczym osłonięte przed deszczem czy śniegiem. Rozwiązaniem okazał się carport Nevada, dostępny w naszej ofercie.

 

nevadanevada 2

Do budowy użyto następujących elementów:

- 4 łuki carportowe

- 2 łuki konstrukcyjne

- 6 słupków 9x9x210 cm

- 7 raiterów 3,6x13x554 cm

- 10 zastrzałów
 
 
Kolejne opisy realizacji już wkrótce!
 
 
 

EcoCarport


Informujemy, że strona wykorzystuje pliki "cookies". Jeśli chcesz wyłączyć obsługę tych plików, zapoznaj się z polityką plików "cookies".